O Nas

Kilka słów o nas

Firma Pralnicza "Edyta" powstała w 1995 r. Dlaczego wybraliśmy tą branże? Tradycje pralnicze są w naszej rodzinie już od dwóch pokoleń. Pierwszą firmę pralniczą w naszej rodzinie założył dziadek, następną jego syn a nasz ojciec. Kontynuując rodzinne oraz nasze własne zainteresowanie branżą pralniczą postanowiliśmy otworzyć odrębną firmę. Ponad 20 lat jesteśmy na rynku pralniczym, ciesząc się uznaniem coraz większej rzeszy klientów.

Zasięg naszej działalności

Nasi klienci znajdują się w powiecie: krakowskim (głównie miasto Kraków), wielickim, myślenickim, bocheńskim. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt w celu potwierdzenia trasy naszego przejazdu (trasa zawsze może zostać zmodyfikowana specjalnie dla Państwa).

Wymogi sanitarne

Nasza firma spełnia wymogi sanitarne i jakościowe poprzez zastosowanie wysokiej jakości środków piorących i dezynfekujących, wspomaganych termiczną dezynfekcją w procesie prania bielizny. Zakład spełnia wymogi bariery bakteriologicznej.

Cykl indywidualny

Proces prania odbywa się w cyklu indywidualnym dla każdego kontrahenta co zapewnia brak jakichkolwiek pomyłek na etapie prania, magazynowania oraz transportu. Nowoczesne urządzenia światowych marek m.in. Girbau, Uni Mac, Electrolux gwarantują technicznie wysoką jakość usługi oraz jej niską cenę.

Ceny ustalane są indywidualnie dla każdego klienta.

Wypożyczanie bielizny pościelowej dla hoteli

Wraz z renomowaną firmą Blycolin Polska sp. z o.o. oferujemy Państwu usługę wynajmu oraz serwisu tekstyliów hotelowych i restauracyjnych tj. pościeli, ręczników, obrusów. Usługa ta jest nowoczesnym i kompleksowym rozwiązaniem stosowanym od wielu lat w hotelach całego świata. Firma Blycolin na rynku europejskim obecna jest przeszło czterdzieści lat. System wynajmu i serwisu tekstyliów hotelowych opracowanych przez tę firmę sprawdził się również w Polsce. Wynajem bielizny oznacza inwestycję w zakup całego asortymentu przez Blycolin i przekazanie go do hotelu. Serwis to pełna obsługa leasingowanych tekstyliów – ich pranie, wymiana i uzupełnianie w razie potrzeby, a także doradztwo i opieka pracowników firmy. Współpracując z Blycolin serwisujemy tekstylia Klientów firmy. Naszym zadaniem jest dbanie o asortyment znajdujący się w poszczególnych hotelach, co za tym idzie nieskazitelne pranie oraz terminowe dostarczanie ich do Klienta. Usługa nadaje się zarówno do dużych jak i małych hoteli, a tekstylia i ich pełny serwis dostosowane są indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Zapraszamy do współpracy !

Pracowaliśmy dla:

Masz pytania bądź wątpliwości?

Napisz do nas lub zadzwoń

TOP